Altány Pavilon


 

 

vnitřní rozměr 290 x 290 cm:

nebo

vnitřní rozměr 390 x 390 cm:

 

 

Obecné informace

K výrobě zahradních altánů Pavilon je použito smrkové, velmi kvalitně opracované dřevo. Altány Pavilon jsou tvořeny třemi stojkami v každém rohu, tudíž jsou velmi stabilní a není bezpodmínečně nutné je kotvit k zemi. Jsou velmi vkusným doplňkem zahrady.

 

Typy zahradních altánů

Není problém vyrobit altán jakýkoliv, dle Vašeho přání a zadání.

 

Zastřešení zahradních altánů

Altány jsou v zákl. provedení zastřešené provizorní střešní lepenkou. Místo ní lze použít asfaltový šindel anebo barevnou asfaltovou lepenku.

Asfaltový šindel, barevná lepenka: Na palubkový záklop se používají smrkové palubky o síle 19 mm. Jako střešní krytinu můžete zvolit nenasákavou lepenku V13, která se dodává standardně s výrobkem (vhodná spíše jako provizorní krytina) nebo asfaltový šindel: černý, červený, hnědý nebo zelený, popř. barevnou asfaltovou lepenku: červená a zelená. Pod šindel výrobce doporučuje pokládat jako pojistnou izolaci lepenku V13. V kombinaci s ní dává výrobce na střešní krytinu záruku 12 let.

 

Atypická provedení - altány na zakázku

Pokud Vám nevyhovuje naše základní nabídka zahradních altánů, nabízíme Vám výrobu altánu přesně dle Vašich představ.

Ať už se to týká např.:

- Tvaru a rozměru zahradního altánu.
- Konstrukce střechy a střešní krytiny.

 

Montáž a doprava zahradních altánů

K altánům si můžete objednat montáž. Montážní návod na altán není, dostanete pouze výpis prvků a schematický obrázek. Tudíž je vhodnější si u nás objednat montáž altánu.

!!! Doprava a montáž po celé ČR !!!

 

 

Kotvení zahradních altánů

Kotvení altánu Pavilon není bezpodmínečně nutné, v každém rohu jsou 3 stojky, tudíž je dostatečně stabilní. U altánu klasických, kde je v rohu pouze 1 stojka lze přiobjednat kotvy, v případě montáže altánu provádíme i jeho přikotvení k betonu. Zákazník však musí mít připravené bet. patky anebo bet. desku.

 

Nátěry zahradních altánů

Všechny výrobky se dodávají v přírodním stavu (nenabarvené). Doporučujeme si objednat nátěr lazurovací lakem anebo alespoň impregnací.

 

rozměry 2,9x2,9 a 3,9x3,9 m
bez podlahy  
výška ve štítu   282 cm
podchozí výška 210 cm
střešní krytina černá pískovaná lepenka
materiál Smrk